DYSTRYBUCJA NIEMCY

 

Erhard Klamer, Verkaufsleiter Green Harvesting Deutschland
Mobil: +49 171 771  7351
Erhard.Klamer@agcocorp.com

 

Reiner Barth
Mobil: +49 151 1821 6766
Reiner.Barth@AGCOcorp.com

 

Michael Seling
Mobil: +49 162 262 8526
Michael.Seling@AGCOcorp.com

 

Wolfgang Grichtmeier
Mobil: +49 151 1821 6762
Wolfgang.Grichtmaier@agcocorp.com

 

Josef Stadler
Mobil: +49 170 736 5200
Josef.Stadler@AGCOcorp.com

 

Fridolin Wetzel
Mobil: +49 151 1821 6761
Fridolin.Wetzel@AGCOcorp.com

 

 

 

 

DYSTRYBUCJA AUSTRIA

 
2013 Karte AT 765x393px
  Regionalny Kierownik Sprzedaży:

René Pichler

Bergstrasse 61 A

A-8572 Bärnbach

tel. kom. +43 67 67 54 60 03

rene.pichler@AGCOcorp.com

 
 

DYSTRYBUCJA SZWAJCARIA

 
2013 Karte CH 765x492px

Kierownik Sprzedaży Fella 

Daniel Waeber

Bühnimatta 51

1716 Plaffeien FR

Tel. +41 (0)26 419 28 71

Faks +41 (0)26 419 38 71

tel. kom. +41 (0)79 431 24 57

daniel.waeber@AGCOcorp.com

              

Specjalista ds. Sprzedaży Fella 

Zachodnia Szwajcaria:

Heribert Jungo

Rte de la Singine 4

1700 Freiburg FR

Tel. +41 (0)26 481 55 50

Faks +41 (0)26 481 55 54

tel. kom. +41 (0)79 634 19 29

tvs.jungo@bluewin.ch

     Magazyn części zamiennych Fella Szwajcaria

Protractor GmbH 2000

Baselstrasse 13

4533 Riedholz SO

Tel. +41 (0)32 623 46 33

Faks +41 (0)32 623 46 57

tel. kom. +41 (0)79 631 00 56

e.beck@protractor.ch

   


  

Wschodnia Szwajcaria:

Andreas Scherrer

Evabrunnen

9651 Ennetbühl SG

Tel. +41 (0)71 994 12 06

Faks +41 (0)79 994 12 06

tel. kom. (079) 413 77 67

andreas.scherrer@AGCOcorp.com

 

 

 
 
 

DYSTRYBUCJA FRANCJA

2014.Karte Frankreich 5Sektoren 355x378
Obszar 91:

Mr. Olivier Viriot

241 a, Rue Meyer

67210 Valff

Faks: 03.88.08.75.06

Port: 06.72.80.50.07

olivier.viriot@AGCOcorp.com

                Obszar 92:

Mr. Pierre Tesson

1202 Chemin de Montgras

Lieu dit Brabès

31370 Beaufort

Faks: 05.34.59.93.40

Port: 06.80.32.74.29

pierre.tesson@AGCOcorp.com

                
         

Obszar 94:

Mr. Alain Grivaud

3, Impasse des Granges

74150 Rumilly

Faks: 04.50.01.09.36

Port: 06.08.07.69.80

alain.grivaud@AGCOcorp.com

 

 

Obszar 95:

Mr. Stéphane Ligier

17, Grande Rue Blaise

51290 Arrigny

Port: 07.89.54.20.68

stephane.ligier@AGCOcorp.com 

   
 

DYSTRYBUCJA HOLANDIA

2013 Karte NL 765x908px rdax 355x421
Country Manager
     

 

Gerard Hilhorst (Gelselaar) 
Country Manager                   

Tel +31 (0)545-482210

Faks +31 (0)545-286361

tel. kom. +31 (0)6-51 22 87 60

gerard.hilhorst@AGCOcorp.com

     
 

Mechatrac BV

Pollan 49 Postbus 113

7202 BV Zutphen 7200 AC Zutphen

Tel +31 (0)575-591911

Faks +31 (0)575-516758

Midden Nederland:

Herman Holland (Dronten)

Tel +31 (0)321-314166

Faks +31 (0)321-318830

tel. kom. +31 (0)6-51 21 35 13

hholland@mechatrac.nl

 
 

DYSTRYBUCJA WŁOCHY

2013 Karte IT 765x869px rdax 355x403
Country Manager 
Massimiliano Martinelli 
Tel. +39 (0)335-619 8742 
massimiliano.martinelli@AGCOcorp.com

 

 

Wyszukiwarka maszyn

Szerokość robocza

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając z naszej witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.